پرسش های متداول

چرا گوشی خور

آنچه در خرید گلس مهمترین فاکتور به شمار می رود، کیفیت چسب و تولید آن است.

گوشی خور با همکاری مستقیم با کارخانه های تولیدکننده چینی محصولاتی را انتخاب می کند که دارای بهترین کیفیت چسب و پرینت می باشند.

گلس های موجود در بازار ایران معمولا دارای چسب چینی هستند که در بسته بندی کاملا تبلیغاتی و غیر واقعی عرضه می شوند به عنوان مثال درحال حاضر شاهد ورود گلس هایی بنام 5D یعنی 5 بعدی هستیم درحالیکه اساسا در جهان فیزیکی فقط 3 بعد طول، عرض و ارتفاع وجود دارد و عنوان 5D فقط یک عنوان تبلیغاتی است که هیچ فرقی با گلس 3D ندارند.

درحالیکه گوشی خور گلس های خود را با بهترین چسب موجود در بازار چین ( AM, AB, M3 آمریکایی) انتخاب می کند و با قیمت کاملا منصفانه به مشتریان ارائه می کند.

این نوع چسب بالاترین کیفیت را در بین چسب ها دارا می باشد و باعث می شود تا گلس بسیار محکم به صفحه نمایش بچسبد و به مرور زمان سر نخورده و درنیاید، درحالیکه گلس های با چسب چینی و کره ای، براحتی با تماس با مایعات از جا درآمده و به مرور زمان هم بطور خودکار از صفحه نمایش جدا می شوند.

گوشی خور برای ثبت دامنه ir مراحل اعتبارسنجی و ارائه مدارک هویتی را به طور کامل طی کرده است و شما می توانید با خیال راحت از محصولات آن استفاده نمایید.

هیچ پرداختی از حساب مشتریان در سایت انجام نمی شود و ما هیچ اطلاعاتی از کارت شما نخواهیم داشت چون همه ی پرداخت ها در درگاه زرین پال، بزرگترین درگاه واسط کشور، که دارای مجوز و تاییدیه رسمی از بانک مرکزی می باشد انجام می پذیرد. شایان ذکر است برای استفاده از این درگاه نیز مراحل احراز و تایید هویت فردی و بانکی طی می شود.

بعد از دریافت سفارش می توانید کالا را تست بفرمایید، بدیهی است درصورت وجود هرگونه ایراد و نقص ما متعهد هستیم کالا را با هزینه خود برگشت زده و آنرا تعویض یا مبلغ سفارش را به شما برگشت دهیم.

مشخصات تماس و آدرس نیز در صفحه تماس با ما قابل مشاهده می باشد.

گلس را چند بار می توانیم درآوریم و بزنیم؟

گلس های ما از چسب درجه یک ساخته شده اند و چندین بار هم می توانید آنها را در آورده و دوباره بچسبانید اما نباید غبار روی گلس یا صفحه نمایش بنشیند بنابراین ابتدا دست و صفحه نمایش گوشی خود را تمیز کرده و در محیطی به دور از گرد و خاک گلس را به صفحه نمایش بچسبانید.

اگر غباری روی گلس نشست بسیار آرام با برچسب آنرا جدا کنید و از دست زدن به آن خودداری کنید تا لکه نگیرد.

چسباندن گلس کار ما نیست!

گلس های جدید از جنس شیشه حرارت دیده هستند و مانند برچسب های طلقی گذشته نیستند که نیاز باشد با هزار زحمت آنها را بچسبانید، تنها کاری که شما باید انجام دهید تمیز کردن دست و صفحه نمایش گوشی تان، تنظیم کردن گلس با حفره های اسپیکر و دوربین و چراغ ال ای دی و قرار دادن آن روی صفحه است، به محض آنکه گلس را قرار دهید به طور خودکار به تمام صفحه می چسبد و هیچ حبابی نمی سازد. به همین سادگی

چرا قیمت های شما در بامیلو گرانتر است؟

عرضه در بامیلو نیازمند هزینه های بسیاری می باشد درحالیکه در گوشی خور ما این هزینه ها را نداریم و می توانیم با قیمت های کمتری محصولات را عرضه کنیم.

نوسان قیمت ها برای چیست ؟

تغییر قیمت ها بسته به نوع و زمان و فاکتورهای خرید گوشی خور می باشد و تلاش می شود تا در بازه ای کم نوسان داشته باشد.

گلس 3D چه فرقی با گلس 2.5D دارد؟

گلس های 3 بعدی یا 3D دارای ضخامت و وزن بیشتر هستند ولی لبه های آنها تفاوتی با گلس 2.5D ندارند درحالیکه قیمتی بیش از 2 برابر گلس های 2.5D دارند.

نوع دیگری از گلس ها بنام 3D Curved نیز وجود دارند که دارای لبه های خمیده و منحنی کامل هستند و بویژه برای گوشی های منحنی سامسونگ مانند S7 و S8 تولید می شوند و گرانترین نوع گلس هستند.

گلس های خمیده برای گوشی های هوآوی

به علت انحنای جزیی گوشی های جدید هوآوی مانند Nova, P10 و … شرکت های تولید کننده گلس نمی توانند گلس های خمیده برای این گوشی ها تولید کنند حتی درصورت تولید به علت انحنای بسیار کم این گوشی ها، چسب گلس توانایی نگهداری آن را نداشته و از آن جدا می گردد.

ضمن آنکه تولید این گلس ها حداقل برای گوشی هایی غیر از پرچمداران توجیه اقتصادی ندارد.

گلس های S8 و iphone 7 گوشی خور دارای بهترین کیفیت چسب

گوشی خور بسیار خرسند است که با افتخار اعلام دارد به علت استفاده از بهترین چسب بازار چین در محصولات خود، گلس های S8 3D Curved Glass دارای بهترین پایداری بوده و دارای مشکل جدا شدن از صفحه بعد از مدت کوتاه نمی باشند و این گلس ها توسط فروشندگان گوشی های سامسونگ تست و تایید شده اند.

همچنین گلس های iphone 7 گوشی خور Full Glue چسب AM آمریکایی، بهترین و گرانترین چسب بازار چین می باشند.

شکستن گلس

گلس خوب، خوب شکسته می شود تا صفحه نمایش گوشی از آسیب محافظت گردد.

فرآیند تولید گلس های گوشی خور به اینصورت است که پیوندهای اتمی گلس باعث شوند تا در اثر ضربه فشار به کل سطح تقسیم شود و در صورت ایجاد فشار زیاد و ناگهانی کل سطح بصورت گسترده و نه تکه ای بشکند و از رسیدن فشار به صفحه نمایش جلوگیری شود.